Ubytování

Nabízíme ubytování v nově rekonstruovaném objektu se čtyřmi dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Součástí chodby před pokoji je jídelna a kuchyňka vybavená lednicí, vařičem, varnou konvicí a mikrovlnkou. Jídelna slouží také jako společenský prostor s možností sledování televize. V celém objektu je k dispozici WiFi připojení k internetu. A pokud si myslíte, že to spolubydlícím udělá radost, klidně si přivezte psy. 

 

Ceník

dvoulůžkový pokoj 1 100,- Kč za jednu noc
přistýlka 400,- Kč za jednu noc
dětská postýlka 100,- Kč za jednu noc
snídaně 160,- Kč
poplatek za psa 100,- Kč za jednu noc

Uvedené ceny jsou platné od 1. března do 31. října.
V ostatních měsících je pronájem penzionu řešen individuálně. 

Termín příjezdu je od 15:30 do 22:00,
čas odjezdu je do 10:00, nebo dle předchozí dohody.

 


Další služby

Samozřejmostí je posezení na zahradě, možnost zapůjčení velkého grilu, stolní tenis.
V případě Vašeho zájmu je možno dohonout se na pronájmu venkovního krytého podia.

 

Něco o nás

Původně zemědělská usedlost v Semtěši se stala oblíbeným místem setkávání příbuzných, známých a kamarádů, ale i sousedů a obyvatel okolních vesnic a obcí. V průběhu času prošla proměnou od rodinných setkání a oslav v místo pořádání různých akcí od koncertů po divadelní představení. Protože možnosti přespání v obytené části byly omezené, rozhodli jsme se vybudovat ubytovací zařízení, které dostalo název U Devíti vidlí.

Penzion vznikl přestavbou podkroví bývalé hospodářské budovy. Uvítá Vás osobitý styl s kamennou podlahou ve vstupním prostoru a dřevěným schodištěm do obytné části, která je v patře. Dřevěné podlahy, režné zdivo a přiznané konstrukce původního krovu tvoří neopakovatelnou atmosféru celé obytné části. Interiéry pokojů jsou doplněny stylovým nábytkem. Strohý, ale útulný interiér pokojů doplňuje moderní pojetí sociálních zařízení s výrazným barevným obkladem stěn. Chodbě před pokoji dominuje velký dřevěný stůl s oranžově mořenou deskou, která kontrastuje s tlumenými barvami modrošedé podlahy, režného cihlového zdiva a bílou stěnou s do zelena mořenými dveřmi pokojů a dotváří tak působivou barevnou kombinaci.


Online rezervace

Ubytování Kalendář akcí Fotogalerie Kontakt
Email Email